محل تبلیغات شما

رهبر انقلاب در بیاناتی در دیدار با علما و ون استان خراسان شمالی داشتند؛ تأکید کردند: امروز این جوان های دانشجو و غیردانشجو را که مشاهده می کنید ـ حالا من دانشجوها را می گویم ـ همه شان تقریباً و تغلیباً مشتاق اند از مفاهیم اسلامی و معارف اسلامی چیزهایی را بشناسند و چیزهایی را بفهمند و سر در بیاورند. من و شما باید زمینه فراهم کنیم که بتوانیم به آنها جواب دهیم. این فرصت تا امروز کی برای ت وجود داشته؟

علاوه بر این، ابزارهای تسهیل کننده، مثل رایانه ها و ارتباطات اینترنتی و فضای مجازی و سایبری هم که الان در اختیار شماست. اگر بتوانید اینها را یاد بگیرید، می توانید یک کلمه حرف درست خودتان را به هزاران مستمعی که شما آنها را نمی شناسید، برسانید؛ این فرصت فوق العاده ای است؛ مبادا این فرصت ضایع شود. اگر ضایع شد، خدای متعال از من و شما روز قیامت سؤال خواهد کرد: از فرصت این همه جوان، این همه استبصار، این همه میل و شوق به دانستن، شما برای ترویج معارف اسلامی چه استفاده ای کردید؟ نظام اسلامی چنین خدمتی به ما معمّمین و ون کرده. مگر می توانیم خودمان را کنار بگیریم؟ (19 /07 /1391) »

گفتاری در اهمیت نشاط متناسب با سبک زندگی جوانان از نگاه رهبری(5)

گفتاری در اهمیت نشاط متناسب با سبک زندگی جوانان از نگاه رهبری(4)

گفتاری در اهمیت نشاط متناسب با سبک زندگی جوانان از نگاه رهبری(3)

اسلامی ,فرصت ,ضایع ,معارف ,چیزهایی ,ای ,این همه ,این فرصت ,و ون ,و شما ,معارف اسلامی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله موفقیت سایت شرکتی